Odbori in komisije

Mandat 2018-2022

KOMISIJA ZA MANDATNA VPRAŠANJA, VOLITVE IN IMENOVANJA

  1. Dejan Berić,
  2. Amadeja Horvat,
  3. Miran Jelen,
  4. Janez Konrad,
  5. Toni Žitek,

STATUTARNO PRAVNA KOMISIJA

  1. Janez Konrad,
  2. Dušan Domanjko,
  3. Toni Žitek,
  4. Dušica Berič,
  5. Jožef Kager,

Odbor za ŠPORT IN TURIZEM

  1. Miran Gomboc,
  2. Toni Žitek,
  3. Dejan Berić,
  4. Izidor Klemenčič,
  5. Luka Ajlec,

Odbor za PRORAČUN, FINANCE IN PREMOŽENJSKE ZADEVE

  1. Dominika Fras,
  2. Miran Jelen,
  3. Toni Žitek,
  4. Tadej Pintarič,
  5. Nina Fekonja Trstenjak,

Odbor za KMETIJSTVO

  1. Drago Bračko,
  2. Andrej Divjak,
  3. Jožef Toplak,
  4. Ivan Mihael Klobasa,
  5. Dušan Trajbarič,

Odbor za DRUŽBENE DEJAVNSTI

  1. Elvira Klemenčič,
  2. Emil Šmid,
  3. Nikolaj Brus,
  4. Darjan Meglič,
  5. Sara Kager,

Odbor za GOSPODARSTVO, OBRT IN PODJETNIŠTVO

  1. Alja Domjan,
  2. Vladimir Rantaša,
  3. Miran Jelen,
  4. Mitja Škerget,
  5. Aleš Škrlec,

Odbor za VARSTVO OKOLJA, UREJANJE PROSTORA IN GOSPODARSKE JAVNE SLUŽBE

  1. Nikolaj Brus,
  2. Dušan Domanjko,
  3. Elvira Klemenčič,
  4. Marjan Šalamun,
  5. Mitja Škerget,

Mandat 2014-2018

Komisija za mandatna vprašanja, volitve in imenovanja

  1. Dejan BERIĆ, Korotanska 5, 9252 Radenci
  2. Janez KONRAD, Hrašenski Vrh 8a, 9252 Radenci
  3. Miroslav MADON, Mladinska ul. 8, 9252  Radenci
  4. Jožef TOPLAK, Boračeva 14 c, n9252 Radenci
  5. Anja TRSTENJAK, Kapelski Vrh 50, 9252 Radenci

Nadzorni odbor

  1. Dominika FRAS, Paričjak 19, 9252 Radenci
  2. Silvija GIDER ZAMUDA, Prešernova ul. 13, 9252 Radenci
  3. Gorazd Rudolf KOVAČIČ, Hrastje Mota 83, 9252 Radenci
  4. Vinko PLEMENITAŠ, Paričjak 2, 9252 Radenci
  5. Toni ŽITEK, Ljutomerska c. 13 a, 9252 Radenci

Statutarna pravna komisija

  1. Aleš KAUČIČ, Turjanski Vrh 3, 9252 Radenci
  2. Janez KONRAD, Hrašenski Vrh 8a, 9252 Radenci
  3. Simona MLINARIČ, Janžev Vrh 27,9252 Radenci
  4. Jožef KAGER, Maistrova ul. 10. 9252 Radenci
  5. Jožef VAUPOTIČ, Janžev Vrh 41a, 9252 Radenci

Odbor za šport in turizem

  1. Aleš KAUČIČ, Turjanski Vrh 3, 9252 Radenci
  2. Kristjan KÜČAN, Sp. Kocjan 9, 9252 Radenci
  3. Miroslav MADON, Mladinska ul. 8, 9252  Radenci
  4. Simona HIMELRAJH, Kapelska c. 22, 9252 Radenci
  5. Emil ŠMID, Rihtarovci 18a, 9252 Radenci

Odbor za proračun, finance in premoženjske zadeve

  1. Dejan BERIĆ, Korotanska 5, 9252 Radenci
  2. Janez KONRAD, Hrašenski Vrh 8a, 9252 Radenci
  3. Miroslav MADON, Mladinska ul. 8, 9252  Radenci
  4. Zlatko MIR, Finžgarjeva 43, 9252 Radenci
  5. Anja TRSTENJAK, Kapelski Vrh 50, 9252 Radenci

Odbor za kmetijstvo

  1. Ivan KLOBASA, Okoslavci 71, 9244 Sv. Jurij ob Ščavnici
  2. Anja TRSTENJAK, Kapelski Vrh 50, 9252 Radenci
  3. Janez KLEMENČIČ, Boračeva 12 b, 9252 Radenci
  4. Danilo ROS, Boračeva 34, 9252 Radenci
  5. Janez KONRAD, Hrašenski Vrh 8a, 9252 Radenci

Odbor za družbene dejavnosti

  1. Kristjan KÜČAN, Sp. Kocjan 9, 9252 Radenci
  2. Simona MLINARIČ, Janžev Vrh 27,9252 Radenci
  3. Dušica BERIĆ, Korotanska ul. 5, 9252 Radenci
  4. Martina OSVALD, Janžev Vrh 66a, 9252 Radenci
  5. Sašo ZIDAR, Kajuhova ulica 2, 9252 Radenci

Odbor za gospodarstvo, obrt in podjetništvo

  1. Franc HIMELRAJH, Kapelska c. 21,9252 Radenci
  2. Jožef TOPLAK, Boračeva 14c, 9252 Radenci
  3. Bogdan LESJAK, Kidričevo nas. 4, 9252 Radenci
  4. Sašo ZIDAR, Kajuhova ul. 2, 9252 Radenci
  5. Milan NEKREP, Kapelska c. 19, 9252 Radenci

Odbor za varstvo okolja, urejanje prostora in gospodarske javne službe

  1. Nikolaj BRUS, Kidričevo nas. 5, 9252 Radenci
  2. Erik IVANUŠA, Ljutomerska c. 25, 9252 Radenci
  3. Jožef TOPLAK, Boračeva 14c, 9252 Radenci
  4. Marjan ŠALAMUN, Hrastje Mota 57b, 9252 Radenci
  5. Marko VAUPOTIČ, Okoslavci 70,9244 Sv. Jurij ob Ščavnici